plakat_KopciuszekW sobotę, 23 lutego w Teatrze Pinokio w Łodzi odbędzie się premiera spektaklu Kopciuszek na podstawie tekstu Braci Grimm.

To historia o Kopciuszku i złych siostrach w nowej interpretacji. Zdekonstruowania znanego wszystkim mitu podjął się Konrad Dworakowski, autor reżyserii. Nowe, zaskakujące i frapujące oblicze Kopciuszka skłania do dyskusji nauczycieli, rodziców i dzieci. Mimo, iż wszyscy znają tę historię, warto dowiedzieć się, kim naprawdę jest ta dziwna tytułowa dziewczynka i jakie skrywa tajemnice.

Spektakl przygotowany w konwencji musicalowej z muzyką na żywo, wzrusza, rozśmiesza i wprowadza w poetycki nastrój zarówno najmłodszych, jak i starszych widzów. Dodatkowym atutem przedstawienia jest scenografia, kostiumy i lalki autorstwa Klaudii Gaugier. 

Kopciuszek – spektakl dla widzów od 6 roku życia.

Realizatorzy: reżyseria – Konrad Dworakowski, scenografia – Klaudia Gaugier, muzyka – Piotr Nazaruk

Obsada: Danuta Kołaczek, Żaneta Małkowska, Hanna Matusiak, Aleksandra Wojtysiak, Ewa Wróblewska, Łukasz Batko, Łukasz Bzura,  Mariusz Olbiński

Wykonanie muzyki: Robert Jabłoński – akordeon, Artur Modrzejewski – klarnet, Michał Nowak – kontrabas

Terminy najbliższych spektakli dla widzów indywidualnych: 24.02, godz. 12.00 (nd), 24.03, godz. 12.00 (nd), 25.04, godz. 18.00 (czw), 28.04, godz. 12.00 (nd)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Premiery i re-premiery. Teatr Muzyczny zapowiada sezon
klimakteroium
Klimakterium dwukrotnie w Teatrze Muzycznym
icopopoecie
I cóż po poecie w czasie marnym? w AOIA

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*