zlotarozdzka3Złota różdżka na deskach teatru Arlekin, Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na spektakl grany 12 marca od godz. 19. Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.arlekin pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w sobotę, 10 marca 2012 po godz. 20. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 10 marca o godz. 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

 

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator koncertu
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, któych nr. tel. rozpoczynają się od 500 24.., 517 20… i 607 10…

ZŁOTA RÓŻDŻKA – spektakl dla widzów dorosłych

Scenariusz i reżyseria: Jerzy Bielunas
Muzyka: Marek Materna, Mateusz Pospieszalski
Aranżacje: Mateusz Pospieszalski
Scenografia: Elżbieta Terlikowska
Choreografia: Maciej Florek

Zrealizowane z wielkim rozmachem widowisko muzyczne dla dorosłych, pełne czarnego humoru i groteskowej makabreski.14 aktorów na scenie wyśpiewujących krwawe historyjki, wcielających się w różne postacie, ubranych w biało-czerwono-czarne kostiumy, wyposażonych w przerażające rekwizyty. Brawurowym popisom interpretacyjnym aktorów towarzyszy złowieszcza muzyka grana na żywo przez 6 osobową orkiestrę. Inspiracją do spektaklu były moralizatorskie wiersze Heinricha Hoffmanna.

/fot.mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
strefavod
Kody do filmów ze Strefy VOD (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
_825
ENEMEF: Noc Muzyki (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*