ziggiepiggieW najbliższą sobotę, 7 stycznia Ziggie Piggie wraz z Robertem Brylewskim wystąpi w łódzkiej Improwizacji. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie “Ziggie”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w sobotę (7 stycznia), o godz. 13. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawszy mail. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony


Ziggie Piggie powstał w lecie 2006 roku, kiedy to Stecyk z Paździochem i Rudim wpadli na pomysł założenia trzyosobowego bandu grającego muzykę SKA. Grupa ma na swoim koncie koncerty na Przystanku Woodstock czy Festiwalu Afryka w Toruniu.

Pierwszy krążek Ziggie Piggie “Light Smyk Music” został pozytywnie przyjęty przez krytyków muzycznych. Ziggie Piggie od początku zakładał wspólne występy z gośćmi na zasadzie jamajskiej zabawy, w koncertach biorą udział akrobaci i performerzy przez, co ich występy stają się dla publiczności ucztą dla uszu i oczu. Do projektu „Old Songs” – covery jamajskich standardów, utworów m.in. Laurela Aitkena i Skatalites, zespół zaprosił 25 muzyków. W projekcie wziął udział weteran sceny alternatywnej Robert Brylewski.  W podobny sposób został nagrany trzeci krążek „15:19” EP-ka, wydana w 2010 roku.

W tym roku Ziggie Piggie planuje wydać kolejną płytę. Podczas koncertu we Wrocławiu będzie można usłyszeć nowy materiał, który Ziggie Piggie zafundowali fanom na Nowy Rok. Efektem miłości  do muzyki i radości tworzenia są dwa nowe, jeszcze ciepłe single i riddimy!

Zapraszamy na koncert!

7 stycznia 2012, start 20:00 
Klub Improwizacja ul. Wólczańska 38
bilety 15/20zł

Rude Girl Dream

http://www.youtube.com/watch?v=cKZ-mJJNKP4&feature=player_embedded

http://www.myspace.com/ziggiepiggie

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
vii_gala_baletowa_w_teatrze_muzycznym_20120322_1044193659
Pokazy konkursowe uczniów szkół baletowych (zakończony)
clokmachine
Clock Machine w Dżazuu (zakończony)
myslovitz_w_dekompresji_20111205_1080443092
Myslovitz w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*