preisnerW piątek, 5 stycznia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Preisner”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko drugiej osoby, która ma być na koncercie a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 3 stycznia 2017 o godz. 21 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od chrosto…

„Takich koncertów już nie ma. Ale jest Zbigniew Preisner, który sięga w zaskakujący sposób po tradycję Piwnicy pod Baranami. I wskrzesza jej ducha, doprowadzając publikę do łez wzruszenia. (…) …Myślałem, że ten świat nie istnieje. Świat Piwnicy pod Baranami, Piotra Skrzyneckiego, Marka Grechuty – myślałem, że świat należy do przeszłości. Zbigniew Preisner udowodnił, że nie. A w zasadzie to jego muzyka, która zakorzeniona w tamtej krakowskiej tradycji nadal przyciąga rzesze ludzi (…)” – fragment recenzji z koncertu „Zbigniew Preisner i Przyjaciele”, który odbył się w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku w styczniu 2016 r.

W nowy rok wkroczymy przy akompaniamencie muzyki wspaniałego polskiego kompozytora, Zbigniewa Preisnera. W tym wyjątkowym udział wezmą: Beata Rybotycka, Edyta Krzemień, Joanna Pocica, Michal Balcar oraz zespól Jana Karpiela Bułecki. Solistom towarzyszyć będzie zespól w składzie: Dominik Wania – fortepian, Jacek Królik – gitary, Łukasz Adamczyk – bas, Sławek Berny – instrumenty perkusyjne oraz kwartet smyczkowy w składzie: Magdalena Pluta, Kamila Barteczko, Radek Pujanek, Zbigniew Paleta.

Artyści wraz ze Zbigniewem Preisnerem zaprezentują wspólnie najpiękniejsze i dobrze znane kolędy z albumu „Moje kolędy na koniec wieku” (1999 rok), które do dziś rozbrzmiewają w wielu polskich domach w ten mroźny, kolędowy czas.
 
Koncert w łódzkiej Wytwórni będzie rozpoczęciem specjalnej trasy koncertowej „Zbigniew Preisner i Przyjaciele” i odbędzie się 5 stycznia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pocalunek
Letnia Scena: Pocałunek (zakończony)
bloom
Daniel Bloom w Wytwórni (zakończony)
enej_w_dekompresji_20130407_1331789180
Enej i Poparzeni Kawą Trzy w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*