taccoclub25 lutego o godz. 22 rozpocznie działalność nowy klub w Łodzi. Tacco będzie mieścić się przy Piotrkowskiej 95. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Będziecie mogli jako pierwsi posłuchać house w nowym otoczeniu (wstęp na otwarcie jest tylko na zaproszenie, nie można kupić biletów). Uwaga – 21+ / door selection / dresscode: stylish, elegant.

Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.tacco pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Zabawę zakończymy w czwartek, 24 lutego 2011 o godz. 17. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat.

Fundatorem nagród w konkursie jest Tacco Club
KONKURS ZAKOŃCZONY
 
Już 25 lutego 2011, w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 95 odbędzie się otwarcie TACCO CLUB prawdopodobnie najmodniejszego klubu w mieście. Tacco Club oddaje wam do dyspozycji ponad 500 m. kw., nowoczesne wnętrza, ekskluzywne loże, 2 bary, 2 strefy VIP oraz palarnie. Pokazy mody, piękne kobiety oraz wyselekcjonowane dźwięki muzyki prezentowane przez naszych rezydentów Dj Dervisha oraz Dj J.J to tylko niektóre z licznych atrakcji. Zanim przekroczysz nasze progi weź głęboki wdech i przygotuj się na imprezę swojego życia!

Tacco Club – Probably The most fashionable club
21+ / door selection / dresscode: stylish, elegant
Wejście tylko na Zaproszenia

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
vii_gala_baletowa_w_teatrze_muzycznym_20120322_1044193659
Pokazy konkursowe uczniów szkół baletowych (zakończony)
wos
Potańcówka z WOS w Wytwórni (zakończony)
2015-03_polskie_825
ENEMEF: Noc Kina Polskiego (zakończony)
1 Komentarz
  • Frania
    2 stycznia 2012 at 02:10

    Jedna wielka lipa ! Beznadziejna muzyka , jakieś starocie do tego można po gebie dostać za darmo ! Najdroższy klub w Łodzi dla menelów !

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*