lysagoraaW sobotę, 22 kwietnia o godz. 19 w Domu Literatury rozpocznie się impreza muzyczna z udziałem grup: Łysa Góra, Helroth i Runika. Wstęp wynosi 20 zł. Mamy dla Was 1 pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Łysa Góra”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 20 kwietnia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin


konkurs zakończony

Łysa Góra – Warszawa / Piaseczno (Heavy Folk / Folk Metal / Folk) – Folkowa dusza zakorzeniona w słowiańskiej ziemi wyrastająca wśród energetyzujących aranżacji. Trudno ich jednoznacznie przypisać do jednego nurtu. Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Większość tekstów czerpią zarówno z tradycji polskiej wsi, jak i z kultury naszych wschodnich sąsiadów.

NAJNOWSZY SINGIEL “Cepem Po Ryju” promujący nadchodząca płytę “Siadaj Nie Gadaj”

Helroth to Pagan / Folk Metalowy warszawski zespół założony w grudniu 2012. Na koncie mają wydaną w 2013 EP-kę “Wataha” oraz LP “I Pagan” (2016) promowaną klipem do utworu “Wiedźma”

Runika to warszawski zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakatpowraca
Powróćmy jak za dawnych lat w Teatrze Muzycznym (zakończony)
Po prostu przyjaźń w Heliosie (zakończony)
dsmisio
Dr Misio w Scenografii (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*