gieda_rzeczy_dawnych_i_osobliwoci_20171126_140268615524 i 25 listopada w Hali EXPO odbędzie się XXXIV Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości. Wstęp wynosi 6/10 zł – bilety jednorazowego wstępu, 25 zł – karta kolekcjonerska uprawniająca do wielokrotnego wejścia na giełdę.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Giełda”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy  22 listopada o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od katarzynaw… i janw…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Zapraszamy wszystkich kolekcjonerów, hobbystów, zbieraczy oraz miłośników rzeczy dawnych i osobliwych. Organizowana od 2004 roku impreza to doskonała okazja do kupna, sprzedaży, zamiany lub obejrzenia ciekawych przedmiotów i kolekcji. Podczas giełdy będzie można spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, uzyskać fachowe porady i ekspertyzy z różnych dziedzin kolekcjonerstwa.

Na giełdzie, między innymi, znajdziecie: monety, banknoty, akcje, obligacje, medale, ordery, odznaczenia, odznaki, znaczki pocztowe, pocztówki, fotografie, plakaty, meble, obrazy, rzeźby, szkło, ceramikę, porcelanę, srebra, platery, świeczniki, lampy, zegary, zegarki, biżuterie, karty telefoniczne, płyty winylowe, pamiątki sportowe, stare zabawki, literaturę fachową oraz akcesoria kolekcjonerskie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
noc_kapitana_ameryki_825
ENEMEF: Noc Kapitana Ameryki (zakończony)
zywiolak
Żywiołak w Kaliskiej (zakończony)
mrozu_w_manufakturze_20100626_1775041465
Mrozu w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*