xxanaxx_20150712_1847984797W piątek, 11 listopada o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert duetu XXANAXX. Bilety: 40 zł – ulgowe / 45 zł – normalne. Mamy dla Was 2 podeójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie XXANAXX”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 10 listopada o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od karola4…. i justys..

Grupę tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michäl Wu.

Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem. Michał zaś poszukiwał wokalistki o nietypowym, charakterystycznym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 i już po kilku miesiącach światło dzienne ujrzał debiutancki singiel duetu zatytułowany „Disappear”. W sierpniu 2013 roku nakładem wytwórni U Know Me Records ukazała się pierwsza ep-ka XXANAXXu, z której pochodzą także utwory „Broken Hope” i „Got U Under”.
 
Efektem był tytuł „debiut roku 2013” przyznany zespołowi przez portal Brand New Anthem. Portal Muno.pl z kolei w 2014 roku uznał XXANAXX za zespół roku.

Wydany już w barwach Warner Music Poland debiutancki album duetu zatytułowany „Triangles” ukazał się w maju 2014. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przed media, fanów oraz środowisko muzyczne, nie tylko w Polsce, ale też i za granicą. To z niej pochodzą popularne single „Story”, „Stay” oraz „Garden”, znane z wielu anten radiowych oraz z najlepszych klubowych parkietów.

Po zakończeniu w grudniu 2015 roku udanej trasy koncertowej po Polsce XXANAXX oddał się pracy nad ich oczekiwanym drugim albumem. Jej owoce fani duetu poznali w czerwcu, kiedy to premierę miała płyta zatytułowana „FWRD“. Ten bardziej popowo zorientowany materiał to także pierwsze zderzenie XXANAXXU z polskojęzycznym repertuarem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
qbekny2
Weekend w New Yorku (zakończony)
Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakat
Ostatnia Rodzina w Kinie Helios (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Dziewczyna z szafy w Kinie Bałtyk (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*