umedJuż 17. marca od godziny 19:00 będziemy przyglądać się walce o koronę „Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Całe wydarzenie odbywa się będzie w Centrum Kliniczno- Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Lodzi przy ul. Pomorskiej 251. Mamy dla Was 10 zaproszeń na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Miss”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 15 marca 2018, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Wybory MISS Uniwersytetu Medycznego to największy studencki konkurs piękności w Polsce organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większą popularnością i zapełnia po brzegi liczącą 1000 miejsc widownię największej auli naszego uniwersytetu. Dzięki współpracy z oficjalnym Biurem Miss Polonia, Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego dają dziewczynom szansę zaprezentowania siebie w etapie wojewódzkim i ogólnopolskim konkursie Miss Polonia. W ubiegłym roku, dwie kandydatki z naszej uczelni, brały udział w Konkursie Finałowym Miss Polonia, co jest wyjątkowym wyróżnieniem i sukcesem.

O ogromnym zainteresowaniu Galą i rosnącym prestiżu wydarzenia świadczy fakt, że w tym roku do konkursu zgłosiło się aż 24 dziewczyn, dopiero dzięki przeprowadzonemu castingowi została wybrana finałowa dwunastka. Są to dziewczyny z wielu kierunków: lekarskiego, pielęgniarstwa, farmacji, położnictwa, kosmetologii i fizjoterapii.

Hasłem przewodnim tegorocznej gali jest „Piękno w rytmie rocka”.  Swój urok oraz rockowy pazur dziewczyny miały już możliwość zaprezentowania podczas oficjalnej sesji zdjęciowej, której efekty można obserwować na oficjalnym fanpage’u wydarzenia. Podczas tegorocznej Gali kandydatki do tytułu najpiękniejszej zaprezentują się w trakcie 4 wyjść. Zobaczymy je w sukienkach wieczorowych „Cat Cat Studio”, strojach kąpielowych firmy „Madora”, strojach medycznych „MXP Uniforms” oraz sukniach ślubnych od „Anabel”. Próby już trwają, choreografie do finałowych wyjść dziewczyny ćwiczą w „Human fitness” przy Milionowej 25/27. W przerwach między wyjściami studentek na widzów czekać będzie wiele atrakcji m.in. będą mieli przyjemność oglądać występy Klubu tanecznego AZS i Projektu Salsa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
walentynkicytryna
Walentynki w Cytrynie (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Legia Warszawa (zakończony)
freud
Letnia Scena Forum: Co Pan na to, Panie Freud? (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*