stratosferaZapraszamy do udziału w kolejnej zabawie. Tym razem dzięki nam będziecie mogli spędzić miłe chwile w Centrum Wspinaczkowym Stratosfera.

Centrum oferuje około 500m2 powierzchni wspinaczkowej z 40 stanowiskami asekuracyjnymi, w tym ścianki połogie, pionowe dla początkujących oraz ściany słabo i silnie przewieszone dla osób bardziej zaawansowanych. W „Stratosferze” organizowane są przeróżne zawody, także o randze ogólnopolskiej.

Specjalnie dla Was mamy konkurs, w którym zdobyć możecie trzy podwójne wejściówki na trzy wspiny, z asekuracją pracownika „Stratosfery” każda. Zabawa potrwa do 20 marca, do godz. 23:59. Wejściówki będzie można wykorzystać do końca miesiąca, tzn. do 31 marca 2010 roku.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszej zabawie?

Wystarczy, że wyślecie maila na adreskonkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Stratosfera”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie spędzić dzień w Centrum Wspinaczkowym. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.

O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Centrum Wspinaczkowe Stratosfera

KONKURS ZAKOŃCZONY. NAGRODY OTRZYMUJĄ OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD „diaso…”, „wiesie…” i „malgorzatai…”. LAUREACI ZOSTALI POINFORMOWANI DROGĄ MAILOWĄ O ODBIORZE NAGRÓD.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
BRUNO_SCHULZ_-_Wyspa_cover
Bruno Schulz w Łodzi Kaliskiej (zakończony)
IMG_1761_kopia
XIII Koncert Galowy Szkoły Baletowej (zakończony)
vieira
Nancy Vieira w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*