smolikW piątek, 29 maja o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się kolejne Wino-Granie. Na scenie pojawi się Smolik i Kev Fox. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Smolik”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na spektakl.  Zabawę zakończymy w czwartek (28 maja, o godz. 22). Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od ayumi… anna.lu…

Andrzej Smolik jest jednym z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce. Jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (jak Kasia Nosowska i Robert Gawliński), wydaje własne autorskie / producenckie płyty. Nazwisko Smolika jest marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją.

Kev Fox to postać otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk choć związany ze sceną Manchesteru, ostatnio mieszka i tworzy głównie w Polsce. Jego charakterystyczna, stylowa postać jest szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz w Wytwórni (zakończony)
dni_niemieckie_avatar2
Dni Kultury Niemieckiej w Łodzi (zakończony)
zlotarozdzka3
Złota różdżka w Arlekinie (zakończony)
1 Komentarz
  • marek święcki
    26 maja 2015 at 07:28

    czesc wam ja bym chiakod was otrzyamc prent bo jestescei spoko, lajtowi można na was lcizy ora macie poztywna nergi, oraz, spoko, msuze was ja pochwalić bym chial od was otrzyamc prent od was skormny od was, szaczesci, i slodeyczmarek przyacil, z czetshocyw zycze, chilabym id wa otrzyamc prent, od was,

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*