zespolNowy sezon piłkarski w pełni. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Pogonią Szczecin (na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

Spotkanie odbędzie się 7 października (niedziela) o godz. 14:30.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od czwartku, 4 października o godz. 21. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w 4 października o 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, któreych nr tel rozpoczynają się od 696 96.. i 603 71…
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zimna Wojna w Kinie Helios (zakończony)
Sługi Boże w Kinie Helios (zakończony)
Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakat
Nawet nie wiesz… w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*