wenaW sobotę, 17 marca o godz. 20 w Formacie (Tymienieckiego 3) wystąpi W.E.N.A. Mamy dla Was zaproszenia – dwa podwójne i dwa pojedyncze.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Format”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie zaproszenia. Zabawę zakończymy 16 marca o godz.22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Agencja WiniaryBookings oraz Zet Pe Te zapraszają na premierowy koncert W.E.N.A. z materiałem „Niepamięć”! Warszawski raper powraca do Łodzi z jeszcze gorącym, bardzo osobistym krążkiem. Album swoją premierę miał 1 grudnia, wydany nakładem Wyższe Dobro.

„Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą nierozerwalnie warszawski raper łączył muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka, uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. WENA odnosi wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie, skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach.

Nowy krążek Wudoe zawiera 13 premierowych utworów. Limitowana wersja dostępna jedynie przed premierą wzbogacona jest o dodatkowy, nowy utwór oraz wlepkę.

W.E.N.A. „Niepamięć”
Format / Łódź
17.03.2018 g.20:00

Bilety: I pula 30 zł, II pula 35 zł. W dniu koncertu 40 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bluehaze1
Weekend w New Yorku (zakończony)
gdzijestzdzich
Oj, rzucić to wszystko w Domu Literatury (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*