funhouseW piątek, 7 kwietnia o godz. 22 w New Yorku wystąpi formacja Fun House, a dzień później Latające Talerze. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wybrać się na oba występy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 6 kwietnia  o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

07. 04.2017 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu FUN HAUSE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Fun House to świeży projekt muzyczny stworzony przez grupę doświadczonych muzyków. Granie na żywo i odpowiednio dobrane instrumenty stanowią dla nich podstawę do działania. Sięgają po znane utwory łącząc je z elementami elektroniki , opierając się tym samym na nowych brzmieniach. W swoim repertuarze stawiają na różnorodność gatunków wykonując piosenki m. in. takich artystów jak Bruno Mars, Michael Jackson, Tina Turner, Madonna czy Alicia Keys.

W skład zespołu wchodzą:
Monika Łazarczyk – wokal
Asia Kotowska – chórki
Oktawian Krzyżanowski – klawisze
Adam Lis – gitara
Wojtek Stanisz – bas
Piotr Frontczak – perkusja

08. 04.2017 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Jak pies z kotem w Kinie Helios (zakończony)
raj_dla_opornych
Raj dla opornych w Teatrze Muzycznym (zakończony)
Królewicz Olch w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*