JAMESBW piątek, 1 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Gabustic i Leandro a dzień później wystąpi James B. & Friends. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwiskoa także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowi New York – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”.. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 31 maja o godz. 8, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertów – Klubowi New York (Piotrkowska 62). Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

01.06.2018 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu GABUSTIC & LEANDRO!
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół złożony z doświadczonych muzyków. W swoim repertuarze posiada znane standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, zarówno polskie jak i zagraniczne, w ciekawych, akustycznych aranżacjach. Zajmuje się oprawą muzyczną eleganckich przyjęć, bankietów, imprez firmowych i okolicznościowych.

02.06.2018 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  JAMES B & FRIENDS!
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

James B. & Friends to pięciu polskich muzyków i wokalista James Brierley z Manchesteru, który obecnie mieszka w Polsce. Historia zespołu rozpoczyna się od spotkania Jamesa i Kryspina w małej miejscowości Sochocin (północne Mazowsze). Wkrótce dołączyli do nich muzycy wywodzący się z kręgu muzyki rockowej, R&B. Próby i koncerty pozwoliły na uformowanie się ostatecznego składu, a pozytywna energia pomogła im stworzyć własny materiał muzyczny, który znalazł się na ich pierwszym albumie pt. ,,Back on Track” składający się z ośmiu utworów. Muzyka nawiązuję do amerykańskiego rocka z elementami R&B i jazzu. Instrumentarium zespołu to dwie gitary solowe, saksofon, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja oraz charakterystyczny wokal. Grupa dba o melodyjność i ciekawy aranż. Koncerty zespołu składają się z własnych kompozycji oraz znanych utworów np. Jamesa Browna, Erica Claptona czy Raya Charlesa. Ważnym dla zespołu momentem był udział w 11-stej edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, w którym za wykonanie utworu ,,Still Got The blues” Gary Moora, dostali cztery razy TAK.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kamp_19_male
Kamp! w Wytwórni (zakończony)
Narzeczony na niby w Heliosie (zakończony)
zupelnieinnyweekend
Zupełnie inny weekend na DVD (konkurs do 25 czerwca)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*