guszeccyW piątek, 2 lutego o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert Pauliny i Bartka Gruszeckich a dzień później wystąpią Gabustic & Leandro. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “new york”, w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 30 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

02.02.2018 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu PAULINA & BARTEK GRUSZECCY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Paulina i Bartek Gruszeccy to nowy muzyczny projekt łączący doświadczonych muzyków o różnym muzycznym pochodzeniu i fascynacjach. Jazz, blues, soul to rewiry, w których czują się najlepiej.  Paulina i Bartek Gruszeccy, to małżeństwo wokalistów, którzy doświadczenie zdobywali koncertując z takimi muzykami jak Zbigniew Górny, Adam Sztaba, Kasia Wilk, Adam Krylik, Ania Karwan czy Sławek Uniatowski. Wraz z nimi zagrają: Maciej „Fosfor” Borowiak na basie, Marcin Jagiełło na klawiszach, Sebastian Lipski na gitarze i Paweł Szymczak na perkusji. Połączenie różnych wrażliwości i muzycznych osobowości sprawia, że dźwięki są nieoczywiste, głębokie, zaś przekazywane emocje zatrzymują słuchacza na dłużej. Obecnie zespół pracuje nad autorskimi utworami, których zwieńczeniem ma być pierwsza płyta.

03.02.2018  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu GABUSTIC & LEANDRO
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół złożony z doświadczonych muzyków. W swoim repertuarze posiada znane standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, zarówno polskie jak i zagraniczne, w ciekawych, akustycznych aranżacjach. Zajmuje się oprawą muzyczną eleganckich przyjęć, bankietów, imprez firmowych i okolicznościowych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
moral
Letnia Scena w Domu Literatury (zakończony)
Ułaskawienie w Kinie Helios (zakończony)
lasvegas
Disco Fever w Las Vegas (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*