KCBW piątek, 1 lipca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Qbek, a dzień później pojawi się Kay Cee Bee czyli KCB. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach. Visy dedykowane są Panom, ponieważ Panie w wakcje wchodzą do klubu za darmo.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 30 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

01. 07.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu QBEK
Panie wstęp bez okazania visy czyli free.
Panowie wstęp za okazaniem visy.
Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł

Muzyka zespołu QBEK to dynamiczna mieszanka mocnego rocka, funky, i bluesa, inspirowana dokonaniami m.in. takich artystów jak: AC/DC, Led Zeppelin, Lenny Kravitz, Jimi Hendrix. Koncerty zespołu są zorientowane na wspólną zabawę, kontakt z publicznością i niezależnie, czy grane w klubie, czy też na wielkiej scenie, niosą POTĘŻNĄ dawkę pozytywnej energii.

02. 07.2016  (sobota) start godz. 22:00
Kay Cee Be czyli KCB
Panie wstęp bez okazania visy czyli free.
Panowie wstęp za okazaniem visy.
Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł

KCBAND
„Kochamy opowiadać historie i inspirować. Uwielbiamy też naszych czcigodnych mistrzów z długiej linii przekazu, sięgającej aż do Delty Mississippi, a pewnie i gdzieś dalej, aż do zagubionych gdzieś szamańskich wiosek, gdzie radość muzyki była zjawiskiem powszechnym i codziennym, ale i głęboko transcendentnym i duchowym”
Krzysztof jest nie tylko znakomitym wokalistą, ale także pisze teksty piosenek oraz tworzy do nich klimatyczną linię melodyczną. Można zatem określić jego projekt jako muzykę autorską, będącą połączeniem muzyki alternatywnej z elementami rocka, bluesa, country-rocka i funku. Częstym akcentem w muzyce Krzyśka jest połączenie nastrojowej melodyjności z wesołym, szybkim rytmem. Synteza ta jest idealna dla słuchaczy chcących nie tylko posłuchać dobrej muzyki, ale też pobawić się pod sceną.
Więcej informacji na stronie: www.kcband.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_0144
Mela Koteluk w Wytwórni (zakończony)
by_kasia_chmura_www-1505
Hotel Minister w Powszechnym (zakończony)
v6
Your Song w Teatrze V6 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*