mixtape1W piątek, 5 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpi Mixtape. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, jedno na każdy z koncertów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “new york”, w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 3 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

05.01.2018 (piątek) start godz.22:00
Koncert zespołu VELOCITY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów.

06.01.2018 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu MIXTAPE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Mixtape to składanka Twoich ulubionych numerów, które znasz z najgrubszych  domówek.  Mixtape to nowy band, tworzony przez szóstkę mega popularnych, turbo uzdolnionych muzyków. Entuzjastów gorących hitów  i  nieśmiertelnych coverowych klasyków. Rozbuja Cię tanecznymi  kawałkami Daft Punk czy Michaela Jacksona,  przypomni  szalone lata 90 hitami  Roxette , rozkołysze balladami Lenny’ego  Kravitza.  Sprawdź ich na żywo!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
Nocne Maratony Filmowe w Heliosie (zakończony)
wakacje-2013
Happy Summer w UDZ (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*