lospotatos4W piątek, 26 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Los Potatos, a dzień później wystąpią Latające Talerze. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 25 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od agnieszkala… i annalus…

26.01.2018 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu LOS POTATOS
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół pochodzi z Łodzi, powstał w 1999 roku. Tworzą go: Daniel Frontczak (git,voc), Krzysztof Baranowicz (hammond, piano), Szymon Banasik (dr),  Benedykt Bartczak (bas).
Gra Bluesa, wzorując się na „czarnych” artystach, w szczególności ceni sobie Muddy Watersa, B.B. Kinga, Willy Dixona, Buddy Guya i J.L. Hookera. Muzykę określić można jako Chicago z elementami R&Bluesa. Zespół współpracuje także z sekcją dętą (sax, puz, tr). Zespół koncertował na wielu festiwalach w Polsce m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Pilawą itp. oraz zagranicą (Szwecja, Holandia, Francja). Doskonale sprawdza się na koncertach klubowych, cyklicznie występując w STEREO KROGS, IRON HORSE, LIZARD KINGU TAJ MAHALu oraz wielu innych „budach”, gdzie króluje blues. Gra także duże imprezy plenerowe, na których potrafi rozgrzać nawet najbardziej „opornych” słuchaczy. Świetnie sprawdza się także na imprezach eventowych, poszerzając repertuar o utwory z całego świata, swobodnie czując się w każdyn gatunku muzycznym. Energetyczna dawka bluesa, w połączeniu z rzadko prezentowaną na polskich scenach ortodoksyjną czarną odmianą tego gatunku wywiera na słuchaczach niezapomniane wrażenie, a muzykom sprawia satysfakcję i radość z grania.

27.01.2018 (sobota)
Start godz.22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1392001_535961019820087_733569105_n
A kiedy ja wyjdę, zaśpiewam po rosie.. (zakończony)
halo_A3_1_-1
Halokultura – marzec 2017 (zakończony)
elida
Siesta w Drodze: Elida Almeida (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*