mixtapeW piątek, 17 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Rozdarty Pończoch, a dzień później wystąpi Mixtape. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 16 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

17. 06.2016 (piątek)
start godz. 22:00
Koncert zespołu  ROZDARTY POŃCZOCH

Rozdarty Pończoch – czyli Sylwia Wysocka, Sonia Stochmiałek i Aleksandra Skonieczna, to energetyczne trio wokalne, które łączy trzy całkiem różne wokale w niepowtarzalną całość. Pończoch łaczy zamiłowania dziewczyn do różnych gatunków muzycznych od jazzu i blusa przez pop i soul.

18. 06.2016  (sobota)

start godz. 22:00

Koncert zespołu MIXTAPE W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Mixtape to składanka Twoich ulubionych numerów, które znasz z najgrubszych  domówek.  Mixtape to nowy band, tworzony przez szóstkę mega popularnych, turbo uzdolnionych muzyków. Entuzjastów gorących hitów  i  nieśmiertelnych coverowych klasyków. Rozbuja Cię tanecznymi  kawałkami Daft Punk czy Michaela Jacksona,  przypomni  szalone lata 90 hitami  Roxette , rozkołysze balladami Lenny’ego  Kravitza.  Sprawdź ich na żywo!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Serce nie sługa w Kinie Helios (zakończony)
lasvegas
Weekend w Las Vegas (zakończony)
c904844dce733d2517f3abd2e49a353f5c4ea12b5957532
Salon Ciekawej Książki (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*