billiejean1W piątek, 16 lutego o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Billie Jean, a dzień później wystąpi 2Faces. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 14 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

16.03.2018 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu BILLIE JEAN
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu, zespół Billy Jean złożonego z rewelacyjnych i profesjonalnych muzyków, oraz charyzmatycznej wokalistki, obdarzonej zmysłowym „czarnym” wokalem . Muzyka, którą wykonuje zespół to mieszanka energetycznego bluesa, funky jazzu oraz muzyki rozrywkowej w nowych autorskich aranżacjach. Zespół daje koncerty w klubach, w plenerach, umili także Państwa eventy, uroczystości i wesela. Muzycy do każdej propozycji podchodzą profesjonalnie, dbając o jakość i poziom wykonania.

17.03.2018 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  2 FACES
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

2Faces to grupa doświadczonych łódzkich muzyków, specjalizująca się w działalności coverowej. To symbioza oryginalnych charakterów i pasji do muzyki, która nie tylko łączy odmienne osobowości, ale również emanuje i zaraża pozytywną energią. Styl, klasa wykonania i świetne brzmienie to główne priorytety zespołu. Różnorodne fascynacje muzyczne i odpowiedni, zróżnicowany stylistycznie repertuar, stanowiący „przekrój” największych hitów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 70-tych aż po lata współczesne, pozwalają na nawiązanie doskonałego kontaktu z szerokim gronem odbiorców – każdy znajdzie coś dla siebie. 2f Coverband tworzą:  Kasia Maciejewska – wokalistka, Hubert Krześlak- basista, Kamil Szewczyk – gitarzysta, Marcin Jagiełło – klawiszowiec, Kamil Stasiak – perkusista.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Latające Talerze w New Yorku (zakończony)
halomaj
Halokultura – maj 2016 (zakończony)
klezmafour
Klezmafour w Luce (konkurs do 16 czerwca)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*