jamesb.friendsW piątek, 3 listopada o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji James B. & Friends, a dzień później wystąpi 2 Faces, Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 1 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

03. 11.2017 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu JAMES B. & FRIENDS
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

James B. & Friends to pięciu polskich muzyków i wokalista James Brierley z Manchesteru, który obecnie mieszka w Polsce. Historia zespołu rozpoczyna się od spotkania Jamesa i Kryspina w małej miejscowości Sochocin (północne Mazowsze). Wkrótce dołączyli do nich muzycy wywodzący się z kręgu muzyki rockowej, R&B. Próby i koncerty pozwoliły na uformowanie się ostatecznego składu, a pozytywna energia pomogła im stworzyć własny materiał muzyczny, który znalazł się na ich pierwszym albumie pt. ,,Back on Track” składający się z ośmiu utworów. Muzyka nawiązuję do amerykańskiego rocka z elementami R&B i jazzu. Instrumentarium zespołu to dwie gitary solowe, saksofon, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja oraz charakterystyczny wokal. Grupa dba o melodyjność i ciekawy aranż. Koncerty zespołu składają się z własnych kompozycji oraz znanych utworów np. Jamesa Browna, Erica Claptona czy Raya Charlesa. Ważnym dla zespołu momentem był udział w 11-stej edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, w którym za wykonanie utworu ,,Still Got The blues” Gary Moora, dostali cztery razy TAK.

04. 11. 2017  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  2 FACES
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

2Faces to grupa doświadczonych łódzkich muzyków, specjalizująca się w działalności coverowej. To symbioza oryginalnych charakterów i pasji do muzyki, która nie tylko łączy odmienne osobowości, ale również emanuje i zaraża pozytywną energią. Styl, klasa wykonania i świetne brzmienie to główne priorytety zespołu. Różnorodne fascynacje muzyczne i odpowiedni, zróżnicowany stylistycznie repertuar, stanowiący “przekrój” największych hitów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 70-tych aż po lata współczesne, pozwalają na nawiązanie doskonałego kontaktu z szerokim gronem odbiorców – każdy znajdzie coś dla siebie.

2f Coverband tworzą: Kasia Maciejewska – wokalistka, Hubert Krześlak- basista, Kamil Szewczyk – gitarzysta, Marcin Jagiełło – klawiszowiec, Kamil Stasiak – perkusista.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-06_gosling_406
ENEMEF: 4x Gosling (zakończony)
lasvegas
Disco Party w Las Vegas (zakończony)
bajzel
Bajzel w ŚFK (konkurs do 7 marca)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*