bluesjunkers-fotoW piątek, 19 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Blue Junkers, a dzień później wystąpi Hendrix Project. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “new york”, w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 17 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

19. 01. 2018 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu BLUES JUNKERS
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

BLUES JUNKERS to kwartet grający bluesa, boogie-woogie, rock’n’rolla, rhytm’n’bluesa, country i soul.
Chcemy pokazać, że blues to gatunek muzyczny, który jest ojcem, czy już raczej dziadkiem a może nawet pradziadkiem całej współczesnej muzyki, i który wbrew obiegowym opiniom nie ogranicza się do powielania na okrągło 12-taktowego schematu.
Naszą filozofią jest granie bluesowych piosenek z charakterystycznymi melodiami, które można sobie nucić w pracy, na spacerze, na przystanku, pod prysznicem, w sklepie, a nawet u fryzjera;)

Skład zespołu:
Natalia Abłamowicz – vocals, kazoo
Dominik Abłamowicz – piano, harp
Maciek Sych – guitar
Krzysztof Mika – drums

20. 01.2018  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu  HENDRIX PROJECT
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Gramy Hendrixa od dawna. Zebraliśmy wszystkie grane przez nas utwory w jedną koncertową całość i tak powstał HENDRIX PROJECT.
Początek działalności zespołu to koncert z Leszkiem Cichońskim znakomitym gitarzystą, organizatorem “Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowego Rekordu Guinnessa, człowiekiem którego tak naprawdę fanom muzyki nie trzeba przedstawiać. A muzyka? Dla nas całe lata 60-te zawsze były źródłem inspiracji, radości, odkrywania wszystkiego co najlepsze w muzyce. nie tylko Jimi, także The Doors, Led Zeppelin, Janis Joplin i wielu innych. Czemu Hendrix? Bo to jednak jego muzyka najczęściej przewijała się na naszych koncertach, granych w różnych składach, na różnych scenach. No i prawdopodobnie nie ma w Polsce drugiego zespołu który grałby tylko jego utwory. Na koncertach oddamy atmosferę, klimat ale przede wszystkim energię ukrytą w utworach Jimiego Hendrixa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fotofestiwal
Fotofestiwal 2017 (zakończony)
shrley
Letnia Scena w Domu Literatury (zakończony)
Urodziny Wytwórni – koncert jubileuszowy (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*