laidbancquarted4W piątek, 12 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Laid Back Quartet a dzień później wystąpi Detox. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, jedno na każdy z koncertów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 10 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, książki otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kpat.. i waldi…

12. 01.2018 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu LAID BACK QUARTET
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

LAID BACK QUARTET to łódzki zespół złożony z czterech młodych i doświadczonych muzyków, którzy łączą wielką, jazzową tradycję ze współczesną muzyką rozrywkową, nie stroniąc przy tym od nowoczesnych form wyrazu. Na repertuar zespołu składają się utwory jazzowego, jak i soulowego nurtu, choć nieobca jest im również muzyka popularna. Wszystko okraszone jest wyszukanymi aranżacjami, które wraz z niewielkim aparatem wykonawczym tworzą interesującą i klimatyczną mieszankę.

Agnieszka Nastarowicz – wokal
Marcin Jagiełło – piano
Marcin Markuszewski – bas
Kamil Stasiak – perkusja

13. 01.2018 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu DETOX
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Założony w 1996 roku w Krakowie zespół DETOX początkowo swoje sukcesy odnosił koncertując m.in. u boku Lady Panku, Comy, Dżemu, Budki Suflera oraz O.N.A. Zagrał też trasę koncertową z Patrycją Markowską. Koncertował w takich prestiżowych miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie czy Sala Kongresowa oraz we Włoszech, Niemczech i Czechach. Tworząc muzykę autorską, szybko zaczął odnosić sukcesy w konk…ursach i przeglądach. Między innymi, w 1999 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych w Głuchołazach, a sześć lat później zdobył nagrodę publiczności na Union of Rock w Węgorzewie. Pierwszy oficjalny singiel zespołu DETOX ukazał się w listopadzie 2011 roku, a już wiosną 2012 roku trafił na antenę stacji RMFon – RMF Polski Rock. Zespół aktualnie pracuje nad pierwszym oficjalnym albumem studyjnym.

DETOX od 2010 roku jako jeden z pierwszych zespołów w Polsce pracuje metodą ArtCoachingu (na świecie: m.in. Metallica). Jest to praca nad własnym rozwojem nie tylko muzycznym, ale i mentalnym, zapewniającym wysoki poziom artystyczny, pozytywne emocje i świetną zabawę.

Skład zespołu:
Tomasz Krawczyk – wokal, gitara
Jakub Mrajca – gitara
Bartłomiej Krawczyk – bas
Grzegorz Krawczyk – perkusja, instrumenty perkusyjne

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Don_Giovanni_fot._Joanna_Miklaszewska
Don Giovanni w Teatrze Wielkim (zakończony)
dogbite
Dogbite i Redroom w Luce (zakończony)
002natu
Natalia Przybysz w Wytwórni (zakończony)
1 Komentarz
  • 5 kwietnia 2017 at 10:11

    Hej ! Coś hosting szwankuje, strona przestaje działać co jakiś czas.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*