Bandaz2W piątek, 10 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Bandaż Elastyczny, a dzień później wystąpi Samokhin Band Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 9 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dominika.ab… angelik…

10. 06.2016 (piątek)
start godz. 22:00
Koncert zespołu  BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba “Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr “Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Małgorzata Olejniczak (Sound Witch) – bas, Robert “Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

11. 06.2016  (sobota)
Start godz. 22:00 SAMOKHIN BAND
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.
Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!
Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad.
Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Bogowie w Kinie Helios (zakończony)
Plan B w Heliosie (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (konkurs do 14 września)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*