velocityW piątek, 20 maja o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpi 2Faces. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 19 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

zakończony

20. 05.2016 (piątek)
Godz. 22:00 Koncert zespołu VELOCITY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów. W skład zespołu wchodzą Łukasz Cieślak – wokal, Jarek Kuna – bas, Mustache Noise- perkusja, Michał Litowczyk – gitara, Emil Palenica – gitara.

21. 05.2016 (sobota)
Godz. 22:00 Koncert zespołu 2 FACES W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

2Faces to grupa doświadczonych łódzkich muzyków, specjalizująca się w działalności coverowej. To symbioza oryginalnych charakterów i pasji do muzyki, która nie tylko łączy odmienne osobowości, ale również emanuje i zaraża pozytywną energią. Styl, klasa wykonania i świetne brzmienie to główne priorytety zespołu. Różnorodne fascynacje muzyczne i odpowiedni, zróżnicowany stylistycznie repertuar, stanowiący “przekrój” największych hitów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 70-tych aż po lata współczesne, pozwalają na nawiązanie doskonałego kontaktu z szerokim gronem odbiorców – każdy znajdzie coś dla siebie.

2f Coverband tworzą:  Kasia Maciejewska – wokalistka, Hubert Krześlak- basista, Kamil Szewczyk – gitarzysta, Marcin Jagiełło – klawiszowiec, Kamil Stasiak – perkusista.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
detoxny
1 urodziny New Yorku (zakończony)
ananke
Ananke w Wytwórni (zakończony)
XXXIV Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*