moizmW piątek, 21 lutego o godz. 20 Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert promujący najnowszy krążek Tomka Makowieckiego pt. Moizm. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Makowiecki”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w środę (19 lutego), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od tulp… i andrzejku…. Zostali o tym fakcie poinformowani

Makowiecki skomponował większość utworów i wyprodukował album, autorami tekstów są z kolei: Marek Jałowiecki (Delons, Generał Stilwell), Graftmann (Miss Polski) i Kuba Wandachowicz (Cool Kids Of Death). O wyjątkowości wydawnictwa świadczą również goście zaproszeni do udziału w nagraniach płyty – ważne nazwiska krajowej sceny elektronicznej: Daniel Bloom, Władysław Komendarek i Józef Skrzek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_nmf_blair_witch_1080x1920px_promo
Maraton Grozy w Kinie Helios (zakończony)
riviera
Turniej Tańca Riviera Cup (zakończony)
avengers
Maraton Avengers w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*