Somnambulist_SzafaW czwartek, 20 lutego o godz. 20 w Szafie rozpocznie się koncert grupy The Somnambulist. Wstęp wynosi 15 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (20 lutego), o godz. 10 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Jazz, grunge, arabski punk, art punk, gothic soul, ghost rock, experymentalne piosenkarstwo i współczesna improwizacja. Muzykę zespołu The Somnambulist można definiować na wiele rożnych sposobów i właśnie to stanowi o jej nadzwyczajnej sile i uroku.

Po trzech latach istnienia, debiutanckim albumie z roku 2010, albumie koncertowym z 2011, live-soundtracku do filmu „Berlin, die Sinfonie der Großstadt” (1927) na zlecenie Institutu Goethego i ponad 100 koncertach w całej Europie, grupa wydała drugi album „Sophia Verloren“ (2012).

Jak to brzmi? Sprawdźcie na http://www.thesomnambulistberlin.com/epk.htm

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sorry Boys w Wytwórni (zakończony)
vol_2_finito_bez_patronow
Burning Down the House vol. 2 (zakończony)
Słodki koniec dnia w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*