scieranski_colorsW niedzielę, 6 lutego o godz. 19:30 w Improwizacji przy Wólczańskiej 38 rozpocznie się niezwykły koncert Krzysztofa Ścierańskiego i zespołu The Colors.Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

   
Impreza promuje najnowszą płytę zespołu The Colors w składzie: Bernard Maseli -wibrafon-(KAT), Marek Raduli- gitara, Przemek “Bęben” Kuczyński – perkusja i Krzysztof Ścieranski na Basie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie “Konkurs Colors”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w sobotę, 5 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomien drogą mailową. Nagrodę otrzyma najciekawsze uzasadnienie, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest oklub Improwizacja
KONKURS ZAKOŃCZONY

Choć album sygnowany jest wyłącznie nazwą formacji naszego odwiecznego nr 1 wśród basistów elektrycznych, to i tak mówi się o nim jako o nowej płycie Krzysztofa Ścierańskiego. Co nie dziwi gdy mamy do czynienia z wirtuozem basu “z prądem”, który ma niekwestionowaną pozycję na jazzowym i okołojazzowym rynku. Niniejszy krążek tę regułę potwierdza. Nie tylko pod względem basowej gry, ale również kompozycji, bowiem z wyjątkiem Shorterowskiego standardu, wszystkie dzieła są autorstwem Ścierańskiego. O ostatecznej barwie albumu decyduje również nietuzinkowa gra Maselego i Radulego…

“Są na świecie płyty, które określa się mianem świetnych towarzyszek podróży. Muzyka tak samo zajmująca w kontakcie wyłącznym, jak i w tle. Inteligentna gdy się w nią wsłuchać, ale i przyjemna, gdy nie chcemy się na niej skupiać. I to jest taka płyta.” (Jazz Forum).

Jest to łódzka premiera tego materiału na żywo, nigdzie wcześniej a i długo później nie będziecie mieli okazji posłuchania live tego wyjątkowego składu.

Bilety do nabycia na ten koncert są dostępne tylko i wyłącznie w przedsprzedaży w cenie 30zł. Do nabycia w klubie lub drogą rezerwacji on-line na mail: d_lipinski@improwizacja.nazwa.pl

Patronem koncertu jest Plaster Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Zabawa zabawa w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*