Spotkania ze znanymi żeglarzami, prezentacje premierowych jachtów motorowych oraz bezpłatne warsztaty i szkolenia – to główne punkty tegorocznej edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow, które odbędą się w Łodzi w dniach 9 – 11 listopada (najbliższy weekend).

Mamy dla Was 5 pojedynczych zaproszeń – jednorazowych wejściówek na teren Targów. W temacie maila wpiszecie “Boatshow”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Interservis sp. z o.o. – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 7 listopada godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Interservis sp. z o.o.. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Już po raz 20 do hali Expo – Łódź przyjedzie kilka tysięcy miłośników sportów wodnych. Będą mogli zapoznać się z ofertą 130 wystawców prezentujących m.in. luksusowe jachty motorowe i żaglowe, houseboaty, łodzie spacerowe, wędkarskie oraz wszystko to co jest niezbędne do aktywnego wypoczynku na wodzie.

Organizatorzy Boatshow zaplanowali codzienne spotkania z wybitymi żeglarzami, sportowcami i motorowodniakami. Wśród gości specjalnych znajdą się m.in.:
– Szymon Kuczyński – w roku 2018 zakończył samotny rejs opływając ziemię bez zawijania do portu na najmniejszym na świecie jachcie. Jacht ktp. Kuczyńskiego będzie pokazywany podczas targów.
– Załoga jachtu Oceanu A – żeglując pod koniec sierpnia wzdłuż wschodniego brzegu Grenlandii osiągnęli rekordową w skali świata pozycję płynąc jak najbliżej bieguna.
– Uczestnicy “Projektu Bałtyk” – ekipa śmiałków z woj. łódzkiego, która jako pierwsza przepłynęła w jeden dzień na skuterach wodnych do Szwecji i z powrotem.
– Rafał Moszczyński – w ramach projektu Solononstop2019.pl – zamierza przepłynąć dookoła świata trasą Henryka Jaskuły. Kpt. Moszczyński jest łodzianinem.

Wśród ponad 100 konstrukcji pływających prezentowanych podczas targów znajdą się premiery sezon 2019. Producenci oraz dystrybutorzy jachtów motorowych i żaglowych po raz pierwszy na targach w Łodzi pokażą m.in.:
Zephir 750 – prototypowy aluminiowy jacht cruisingowy do spokojnego pływania po osłoniętych akwenach
Northman 1200 – luksusowy jacht typu houseboat z możliwością personalizowania wielu elementów wyposażenia.
Barracuda 686 Walk Around – motorówka do aktywnego wypoczynku, na której może jednocześnie pływać nawet 10 osób.
Weekender W9 – najnowszy model szwedzkiej stoczni Nimbus Boats, jacht jest 9 metrową łódzią weekendową, przystosowaną do spotkań towarzyskich oraz do osiągania dużych prędkości na wodzie
Calibra 21 – niewielki żaglowy jacht turystyczno-regatowych, który po latach przerwy wraca do produkcji w najstarszej stoczni jachtowej w Polsce w Głownie.
Mastercraft X24 – premiera na rok 2019 z amerykańskiej stoczni wyspecjalizowanej w produkcji jachtów do sportów wodnych takich jak wakeboarding i narciarstwo wodne. Łódka sama wytwarza fale i pozwala na zabawę na desce bez trzymania przez narciarza odpowiedniej liny.

Podczas targów obecnych będzie kilkadziesiąt firm czarterowych i szkoleniowych, które organizują wodny wypoczynek nawet w najodleglejszych zakątkach świata. Swoją ofertę zaprezentują armatorzy z takich państw jak: Tajlandia, Francja, Chorwacja oraz Grecja.

Godzin otwarcia targów:
9 listopada – piątek – 10:00 – 18:00
10 listopada – sobota – 10:00 – 18:00
11 listopada – niedziela – 10:00 – 16:00

Miejsce:
Hala Expo – Łódź
aleja Politechniki 4

www.boatshow.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2015 (zakończony)
hertel
Piotr Hertel. Piosenki nie tylko z teatru (zakończony)
ldz2011
LDZ Alternatywa 2011 – płyta z muzyką (konkurs zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*