sztukmistrz

W niedzielę, 23 marca w U Milscha (Łąkowa 21) o godz. 19 rozpocznie się kolejny spektakl iluzji pt. Sztukmistrz. To widowiskowe, unikatowe i fascynujące przedstawienie pełne iluzji, magii i niesamowitych zdarzeń, które zbiegają się na finał w jedna zaskakującą całość.

Poprzez to przedstawienie grupa chce ożywić na scenie dawno zapomniane już postacie takich mistrzów jak Harry Houdini czy Howard Thurston tym samym przypominając złota erę iluzji, która przypadała na przełom XIX i XX wieku. Spektakl przeniesie was w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką, jaką znamy ją do dziś. Poznaj ich mroczną historie, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz ich najwspanialsze efekty. Całe wydarzenie ma miało miejsce we wspaniałej scenerii, jaką jest Muzeum Sztuki Iluzji. Oryginalne plakaty, pamiątki i rekwizyty pomogą wam się przenieść w ten mistyczny świat, jaki odkryjecie na spektaklu “Sztukimistrz”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Sztukmistrz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (21 marca), o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie “Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakońcozny, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od rozsad…

.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Widzew łódź – GKS Bełchatów (zakończony)
2018-03_pitbull_82522
ENEMEF: Maraton Pitbulla (zakończony)
gabusticquartet
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*