sztukmistrz

15 czerwca w U Milscha (Łąkowa 21) o godz. 19:30 rozpocznie się spektakl pt. Sztukmistrz. Wcześniej – o godz. 13 i 14 będzie można za darmo zwiedzać Muzeum iluzji.

Sztukmistrz to widowiskowe, unikatowe i fascynujące przedstawienie pełne iluzji, magii i niesamowitych zdarzeń, które zbiegają się na finał w jedna zaskakującą całość. Poprzez to przedstawienie grupa chce ożywić na scenie dawno zapomniane już postacie takich mistrzów jak Harry Houdini czy Howard Thurston tym samym przypominając złota erę iluzji, która przypadała na przełom XIX i XX wieku. Spektakl przeniesie was w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką, jaką znamy ją do dziś. Poznaj ich mroczną historie, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz ich najwspanialsze efekty. Całe wydarzenie ma miało miejsce we wspaniałej scenerii, jaką jest Muzeum Sztuki Iluzji. Oryginalne plakaty, pamiątki i rekwizyty pomogą wam się przenieść w ten mistyczny świat, jaki odkryjecie na spektaklu “Sztukimistrz”.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Sztukmistrz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (13 czerwca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie “Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mgo… oraz just28…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
DSC_3946
Finał cyklu “contem.ucha” (zakończony)
novika
Novika w Scenografii (zakończony)
1 Komentarz
  • Tomasz W.
    12 czerwca 2013 at 12:38

    Bardzo chciałbym wygrać bilety na to wydarzenie. Powód jest dość magiczny… od wielu lat zajmuję się iluzją i po prostu uwielbiam filmy, programy a przede wszystkim występy związane z tą dziedziną sztuki. Mimo, że posiadam wieloletnie doświadczenie w iluzji nie zabiera mi to frajdy i mega radości z oglądania prawdziwych wirtuozów tej sztuki. Cały czas daję się “oszukać” i ponieść w ten piękny świat złudzeń. Wielokrotnie aż dostaję “gęsiej skórki” oglądając te wielkie i małe iluzje.
    Powodem dla którego chciałbym wygrać bilety jest też to, że pasją do iluzji zaraziłem też swoją dziewczynę 😉 chciałbym sprawić jej radość i wybrać się na to wydarzenie z nią. A po seansie samemu wyczarować jej piękną różę 😉
    Iluzja to cudowna sztuka sprawiania innym radości, nieważne czy to dzieci czy dorośli 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*