plakattinpanallen17 stycznia o godz. 21 w studiu koncertowym nr 10 Studenckiego Radia Żak rozpocznie się koncert grupy Tin Pan Alley. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila pod adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie “Konkurs Tin Pan Alley”, w treści napiszecie dlaczego chcielibyście pójść na ten koncert. Nie zapomnijcie podać także swojego imienia i nazwiska.

Do rozdania mamy 3 podwójne zaproszenia, które otrzymają osoby – autorzy najciekawszych maili. Zabawę zakończymy 16 stycznia o godz. 12. Zapraszamy oczywiście do wysłuchania koncertu na antenie S.R. Żak na 88,8 MHz lub za pośrednictwem Internetu na www.zak.lodz.pl.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

Fundatorem nagrody jest S.R. Żak


Audycja Anatomia Rekina ma zaszczyt zaprosić na koncert grupy Tin Pan Alley, która rozpocznie cykl koncertów pod hasłem “Szczęki”. W ramach tej serii raz w miesiącu w kameralnym studiu koncertowym Studenckiego Radia Żak prezentujemy tyleż wyjątkowych co nieobecnych w szerszej świadomości niezależnych artystów. Koncerty rozpoczynają się ogodz. 21 wcześniej przez godzinę muzycy prezentować będą swoje ulubione płyty w ramach audycji Anatomia Rekina.

Tin Pan Alley
Koncert pełen zgrzytów, trzasków, niechlujstwa ubranych w słoneczne aranżacje i popowe melodie, dla fanów Yo La Tengo, Big Star, czy Mission of Burma. Tin Pan Alley to polski zespół powerpopowy założony w 2007 roku i skupiający muzyków z Bydgoszczy i Torunia. Muzyka zespołu daje się określić w przestrzeni pomiędzy subtelnymi, łagodnymi melodiami a spontanicznymi eksplozjami energetycznego noise rocka, pomiędzy bogatymi, przemyślanymi aranżacjami a swobodną improwizacją. Muzycy poszukują inspiracji w amerykańskiej tradycji psychodelicznego popu, post-punku oraz niezależnego rocka.

Więcej informacji:
www.zak.lodz.pl
www.myspace.com/tpa

 

Laureaci zostali powiadomieni o nagrodzie mailowo

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6846
Łąki Łan / BOKKA w Wytwórni (zakończony)
upadlemiasto
Upadłe Miasto w Wytwórni (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
2 komentarze
  • Marcin Bałczewski
    7 stycznia 2010 at 11:07

    już poprawione

  • 7 stycznia 2010 at 10:48

    Drobna sugestia techniczna z mojej strony – sporym ułatwieniem byłoby tworzenie z adresów internetowych bezpośrednich linków, by nie trzeba było kopiować i wklejać adresu. W tym konkretnym przypadku chodzi mi o rubrykę “więcej informacji”.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*