STOPKLATKA_by_kasia_chmura_PRINT-9865W piątek, 29 kwietnia o godz. 19:15 na Małej Scenie Teatru Powszechnego zobaczymy spektakl Stopklatka. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Stopklatka”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 27 kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mial rozpoczyna się od milena.k…


“Stopklatka” Maliny Prześlugi to opowieść o młodym chłopaku, jego pasjach, miłościach i buncie. Na pierwszy rzut oka bohater sztuki jest taki sam jak jego rówieśnicy. Czy coś go różni? Tak. Jest niepełnosprawny. Uległ wypadkowi, skacząc do wody. Jeden moment może zmienić całe życie, ale nie znaczy to, że zmienia człowieka. “Stopklatka” pokazuje bowiem, że niezależnie od okoliczności mamy te same ambicje, takie same marzenia i takie same plany na przyszłość.

Malina Prześluga to jedna z ciekawszych dramatopisarek młodego pokolenia, laureatka licznych nagród, m. in. nagrody jury, nagrody dziennikarzy i nagrody publiczności w VI edycji Metafor Rzeczywistości – konkursu poświęconego polskiej dramaturgii współczesnej, organizowanego przez Teatr Polski w Poznaniu.

REALIZATORZY
Reżyseria: Jakub Zubrzycki
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Obsada: Jakub Firewicz, Magdalena Dębicka

/fot. Kasia Chmura

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kobieta_330x200_lodz
Kobieta Pierwotna w Teatrze Nowym (zakończony)
imie
Imię w Teatrze Muzycznym (zakończony)
Halokultura – maj 2019 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*