snajperWe wtorek, 17 lutego o godz. 19:30 w IMAXie rozpocznie się pokaz przedpremierowy najnowszego filmu Clinta Eastwooda pt. Snajper. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Snajper”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na film. Zabawę zakończymy w niedzielę (15 lutego), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, któej mail rozpoczyna się od ewa_l

 

– Snajper
Biograficzny/akcja, USA, 134 min.
reżyseria: Clint Eastwood
obsada: Bradley Cooper, Sienna Miller

Żołnierz oddziału SEAL Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Chris Kyle zostaje wysłany do Iraku w jednym celu — ma chronić innych uczestników misji. Dzięki niezwykle celnym strzałom ratuje życie wielu żołnierzom na polu walki, a w miarę jak wieści o jego odwadze zataczają coraz szersze kręgi, zyskuje przydomek „Legenda”. Jego sława dociera również za linię wroga. Pozbycie się Kyle’a staje się najważniejszym celem rebeliantów, którzy wyznaczają nagrodę za jego głowę. Jednocześnie żołnierz toczy innego rodzaju bitwę — na własnym, rodzinnym froncie. Choć przebywa na drugim końcu świata, stara się być dobrym mężem i ojcem. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_DSC0902
Lao Che w Wytwórni (zakończony)
lasvegas
Radiowa Dyskoteka Live (zakończony)
5N2C6722_resize
Maria Peszek w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*