IMG_5363W środę, 14 lutego o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert projektu Smolik / Kev Fox. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Smolik”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilet, a także imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 12 lutego o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakońvzony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od mags…

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Smolik i Kev Fox.

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera. Obecnie płyta SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali Fryderyka 2016 za Najlepszy Album Roku w kategorii Elektronika i Alternatywa. Płyta od czerwca 2017 ma status platynowej. Ich pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany jest za utwór roku. Kolejne single z płyty, to „Mind The Bright Lights” oraz „Regretfully Yours” z gościnnym udziałem Y (wokalistki zespołu Bokka).

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Na tym jednak nie koniec. W lutym 2017 odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór zatytułowany „Queen Of Hearts”, który jest zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
noc_ksiazek_406
ENEMEF: Noc Książek (zakończony)
walentynkicytryna
Walentynki w Cytrynie (zakończony)
najlepsze_2015_825
ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*