Rock_Mama_To_SzafaW poniedziałek, 26 maja o godz. 20 w Szafie rozpocznie się koncert grupy Back To Ocean. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Konkurs zakończymy w sobotę, 24 maja o godz.22. Bilety otrzyma najciekawszy mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

W poniedziałek drzwi Szafy staną otworem dla miłośników akustycznego rocka. O 20:00 zagra u nas szalony duet akustyczny Aga & Fela, czyli babski trzon Back To The Ocean.

Dziewczyny zagrają na 2 gitary, perkusjonalia, kazoo, talerze, cajone. Ten tandem znany jest z ekspresyjnych koncertów i dobrej zabawy na scenie.

26 maja to Dzień Matki, więc rocknijcie swoje mamy do Szafy – to właśnie dla mam planowany jest konkurs a w nim fajne nagrody muzyczne!

Back To The Ocean to oryginalny, ciemny głos wokalistki Agnieszki i wpadające w ucho melodyjne kompozycje. Agnieszka wraz z muzykami ma na swoim koncie sukcesy nie tylko w Polsce (m.in. wygrane eliminacje do Małej Sceny Przystanku Woodstock 2012, nagrody na festiwalu im. Pawła Bergera w Kaliszu, Rockautostradzie czy Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie ), ale również za granicą (występy na festiwalach w Nashville i Kopenhadze).

Słuchacze Radia Łódź znają Back To The Ocean z przebojów „Snow and Rain”” czy „Just”, które przez wiele tygodni utrzymywały się w czołówce listy. Obecnie artystka promuje swoje najnowsze wydawnictwo – EP-kę „Rain”. Tytułowy utwór ilustruje piękny klimatyczny czarno-biały klip w reżyserii Yacha Paszkiewicza, który miał swoją premierę na Yach Film Festiwal w Gdańsku (dostępny na YT).

Koncert w Szafie odbędzie się 26 maja o godz. 20:00.
Wstęp: 15 zł (bilety do kupienia w Klubie lub na Biletomat.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=</a>LemMko3nQnM<a style="text-align: justify;">

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
szwedzkistol
Szwedzki stół w Teatrze Rozrywki Lutnia (konkurs do 18 lutego)
11. LAJ: In Love With / Piotr Orzechowski Pianohooligan (zakończony)
Ostatnia góra w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*