Do 15 listopada w przestrzeni Centralu 2 możemy oglądać międzynarodową wystawę robotów – Robopark.

Wszyscy odwiedzający wystawę mają okazję spotkać aż 70 unikalnych robotów z całego świata. 20 z nich to całkowicie nowe egzemplarze – będące bywalcami najbardziej prestiżowych imprez high-tech na świecie.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na wystawę. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Robopark”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie udać się do Roboparku,a a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 19 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

KONKURS ZAKOŃCZONY. Zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od j.charu… przem.s… oraz rz.e…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Podczas wydarzenia dostępnych jest 8 stref wirtualnej rzeczywistości, w których każdy gość otrzyma możliwość przejechania się kolejką górską, zwiedzenia dna oceanu, a nawet podniesienia helikoptera – używając do tego wyłącznie siły własnego umysłu. Na zwiedzających czekają również: teatr robotów, zawody sportowe (robosumo, robofutbol i roboboks), a także okazja skosztowania wyśmienitej kawy, zaserwowanej przez jedynego w swoim rodzaju robota-baristę.

Dodatkowe atrakcje stanowią takie elementy, jak: taniec błyskawic w unikalnym Tesla-show, wyjątkowy pokaz hologramów, nauka latania dronami, możliwość zmierzenia się w pojedynku na miecze świetlne, a także dziesiątki innych, równie angażujących gier i zabaw.

Bilety można zakupić na stronie internetowej robo-park.pl, a także bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Ceny od 45 zł, dzieci do 3 lat wchodzą za darmo.

Wt-Pt: od 11-00 do 20-00
Sb-Niedz: od 10-00 do 19-00

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rozdartyponczoch2
Rozdarty Pończoch w New Yorku (zakończony)
Adam Palma Meets Chopin w Wytwórni (zakończony)
16335e6706b83c9aa4d90c3a9e1258915d951bb95957532
Horror Kitchen Show Teatru Arlekin (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*