Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Roast Battle No Limits. 2 grudnia na scenie w KIJu przy ul. Jaracza 45 wystartuje 2 odcinek kolejnego sezonu Roast Battle.  Mamy dla Was 4 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie “Kij”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na roast, również z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi imprezy Stand Up No Limits – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 1 grudnia godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi imprezy Stand Up No Limits. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Roast Battle No Limits, czyli pojedynek komików na żarty, panczlajny, puenty. Zapraszamy na pierwszy pojedynek nowego sezonu pierwszej ligi Roast Battle w Polsce. Podczas wydarzenia zmierzy się ze sobą 8 komików, których walki będą oceniane i komentowane przez profesjonalistów jeśli chodzi o roasty.

Wydarzenie nietypowe, podczas którego odbędą się pojedynki w formie roastu oceniane przez Jury. Zwycięzca każdej bitwy przechodzi dalej, by zdobyć rękawice najlepszego w lidze Roast Battle No Limits w danym sezonie. Finał zmagań odbędzie się na Polskim Festiwalu Stand-upu w sierpniu. Zapraszamy miłośników “ostrych żartów” i bystrych panczlajnów!

Pojedynek Roast Battle No Limits odbędzie się:
2 grudnia 2019, godz.19:00
Do zobaczenia!

Jury: Rafał Banaś, Piotrek Szumowski, Michał Kutek
Prowadzący: Grzegorz Sykała

Uczestnicy:
Grupa A
Kuba Dąbrowski Stand-Up vs Filip van der Brym
Marlena Mysza vs Łukasz Kozłowski
Grupa B
Krzysztof Dz vs Adam Gajda
Michał Juszczak vs Paweł Konkiel stand-up

Bilety:
cena: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu wydarzenia | na bramce)
https://standupbilety.pl/event/916_liga-roast-battle-no-limits-s02e02

*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tipsydrivers
Tipsy Drives w New Yorku (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
DJ Aphrodite w Łodzi (zakończony)
1 Komentarz
  • Buba
    5 grudnia 2019 at 14:40

    BANAŚ DO DYMISJI!!!!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*