ks_okladkaZespoły skupione wokół społecznościowej wytwórni płytowej MegaTotal.pl zagrają na scenie legendarnego Studia im. H. Debicha Polskiego Radia w Łodzi. Cykl godzinnych koncertów będzie transmitowany w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym – w trakcie Listy Przebojów. Już w najbliższy piątek wystąpi grupa Killing Silence.

   
Mamy dla Was 3 płyty zespołu Killing Silence “Wariatkowo”, które otrzymacie idąc na koncert. Oczywiście laureat otrzyma podwójną wejściówką na tę imprezę. Początek imprezy o 21.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie “Konkurs Megatotal”, w treści krótko napiszecie dlaczego warto słuchać niezależnych zespołów oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek, 19 listopada o godz.15. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Megatotal
KONKURS ZAKOŃCZONY

O Radioalternatywy:

 
Cykl koncertów Radioalternatywy to wspólna akcja Polskiego Radia Łódź i serwisu MegaTotal.pl, mająca na celu promowanie młodych, zdolnych artystów, którzy kreatywnie wykorzystują potencjał internetu do własnej promocji. Zespoły oceniane są przez członków internetowej społeczności skupionej wokół serwisu MegaTotal.pl. W głosowaniu decydują oni, który z zespołów zagra godzinny koncert transmitowany na antenie i w sieci.

W pierwszej edycji konkursu zwyciężył rockowy zespół Killing Silence, który wystąpi już w najbliższy piątek 2010.11.19 o godzinie 21:00 na scenie Studia Koncertowego im. H. Debicha Polskiego Radia w Łodzi.

Darmowe zaproszenie na ten koncert można zdobyć na serwisie eventoid.pl lub podczas Listy Przebojów Radia Łódź od wtorku do czwartku pomiędzy 17:05 a 18:00. http://www.eventoid.pl/show-event,radioalternatywy-i-killing-silence,517

Killing Silence to bardzo skutecznie zabijający ciszę skład rockowy z Wołomina i okolic: charyzmatyczny wokalista Ezzy, generujący energię gitarzyści Konek i Lorenzo oraz pulsująca sekcja rytmiczna: Pecu na basie i Grzesiu na perkusji. Połączyła ich pasja muzyczna i chęć stworzenia czegoś naprawdę wystrzałowego.

Dzięki wsparciu społeczności MegaTotal.pl zespół wydał EPkę Wariatkowo, która spotkała się z dużą życzliwością publiczności. Zmotywowani tym sukcesem członkowie zespołu zdecydowali się wydać tą samą drogą również płytę długogrającą, na którą zbierają fundusze. http://www.megatotal.pl/albums/album.php?id=3400

PLAKAT_radioalternatywy1

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Weekend w New Yorku (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
wakacje-2013
Happy Summer w UDZ (zakończony)
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*