helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1W Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu Piąta pora roku (7 kwietnia).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Sukcesja”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 6 kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu “Kultura Dostępna w kinach”:

7 kwietnia – Piąta pora roku   zobacz zwiastun >>
14 kwietnia – Carte Blanche   zobacz zwiastun >>
21 kwietnia – Czerwony pająk  zobacz zwiastun >>
28 kwietnia – Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy   zobacz zwiastun >>

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-03_oscary_406
ENEMEF: Noc Oscarowa (konkurs do 27 lutego)
anty-walentynki_406
ENEMEF: Walentynki i Antywalentynki (zakończony)
moral
Letnia Scena w Domu Literatury (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*