IMG_6594W sobotę, 6 grudnia o godz. 20 w Wytwórni wystąpi zespół Perfect akustycznie. Bilety kosztują: przedsprzedaż do 5 grudnia: 100 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 110 – bez, w dniu koncertu: 110 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 120 zł – bez.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Perfect”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w piątek (5 grudnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od krakowia… i kingab…

Zespół Pefect od 34 lat jest na polskiej scenie muzycznej. W Wytwórni zaprezentuje się w nowej akustycznej odsłonie. Czeka nas 60 minut wyśmienitej muzyki w nowych aranżacjach. Skład zespołu to: Grzegorz Markowski, Piotr Szkudelski, Jacek Krzaklewski, Darek Kozakiewicz i Piotr Urbanek. Na koncercie nie zabraknie największych przebojów; przy Łąkowej 29 z pewnością usłyszymy piosenki „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, ale także utwory z nowej płyty „DaDaDam”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Szatan kazał tańczyć w Heliosie (zakończony)
Bandaz2
Weekend w New Yorku (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*