Koncerty z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS ruszają pełną parą we wrześniu! Szlagierowe Gwiazdy Telewizji TVS zawitają do Łodzi już 15 września.

Parada Gwiazd Telewizji TVS to niesamowite, muzyczne doznanie. Na scenie spotykają się największe szlagierowe gwiazdy, a eventy prowadzą znane i lubiane twarze Telewizji TVS. Koncerty odbywają się cały rok – w najróżniejszych miastach w Polsce spotykamy się z widzami TVS i pasjonatami muzyki szlagierowej.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „TVS”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, podacie swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi koncertu – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 10 września godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych maili.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Tegorocznej jesieni Parada Gwiazd Telewizji TVS zawita do Łodzi – koncert odbędzie się już 15 września w Teatrze Dom przy ul. Piotrkowskiej. Wydarzenie poprowadzi Mirosław Riedel. Kto wystąpi? Kola&Jula, Bernadetta Kowalska, Tomasz Calicki, Mona Lisa, Metrum Reni&Marco

Koncert rozpocznie się o 16:00. Bilety dostępne są do nabycia na www.kupbilecik.pl. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS, śledź fan page Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Facebooku – https://www.facebook.com/szlagierowestudionagran/ .

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sztuka kochania w Kinie Helios (zakończony)
2018-03_noc_grozy_82522
ENEMEF: Noc Grozy (zakończony)
Płyta OS.SO z okazji jej koncertu w Łodzi (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*