DSC_4617

W środę, 2 grudnia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się kolejna odsłona cyklu Made In Poland. Na scenie pojawi się Pablopavo (godz. 19) oraz Skalpel (godz. 21). Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Pablopavo”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek(1 grudnia), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

kokurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, któreh mail rozpoczyna się od myko…

W grudniu w Wytwórni realizowany będzie telewizyjny cykl koncertów Made in Polska. Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym i Programem Drugim Telewizji Polskiej zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać świetnych polskich wykonawców i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Pablopavo – kompozytor, autor tekstów, wokalista, ale również dziennikarz radiowy. Od ponad 10 lat związany z zespołem reaggowym Vavamuffin. Od kilku lat tworzy odmienną estetykę, wchodząc w kolektywy z formacją Ludziki czy Praczasem.

Ostatnio zadebiutował solową płytą, przygotowywanym przez kilka lat albumem Pablopavo/Tylko. Płyta znalazła się w czołówce list podsumowujących najlepsze polskie albumy ubiegłego roku.  Doceniony Paszportem Polityki w kategorii Muzyka Popularna, „za piosenki łączące podwórkową lokalność ze światowością brzmienia i poetycką głębią”.

Skalpel – to dwójka wrocławskich producentów muzycznych – Marcin Cichy i Igor Pudło. Zadebiutowali dekadę temu, wprowadzając polską elektronikę na międzynarodowy rynek.  Na pierwszych dwóch albumach, wydanych nakładem prestiżowej londyńskiej wytwórni Ninja Tune, Skalpel przełożył na język współczesnej elektroniki brzmienie i klimat polskiego jazzu z lat 60. i 70.

Na bazie sampli DJ-ski duet zbudował własne kompozycje, tworząc bardzo stylowy patchwork o wyrafinowanej muzycznej strukturze i dużym ładunku emocjonalnym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Bogowie w Kinie Helios (zakończony)
IMG_7436
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*