niewairyW sobotę, 5 listopada o godz. 19 w Teatrze V6 rozpocznie się pokaz spektaklu mentalistycznego Niewiarygodne Radka Hoffmana. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Niewiarygodne”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (3 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dorota119… i eveli…

Tematem przewodnim spektaklu jest fascynacja autora wszystkim tym, co niewiarygodne. Niesamowite przypadki, zdarzenia, historie czy umiejętności wypełniają show od początku do końca. Widzowie będą mieli szanse wybrać się w podróż, w głąb ludzkiego umysłu. Poznać jego mechanizmy, pułapki oraz sztuczki. Spektakl jest interaktywny – publiczność współtworzy show będąc jego integralną częścią już od pierwszych chwil. Ta wybuchowa mieszanka tworzy zupełnie nową jakość, której jeszcze nie było na polskim rynku rozrywkowym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Teatr Baniek Mydlanych w Teatrze DOM (zakończony)
logotype
Kino Solo (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Body/Ciało w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*