Już 14 lutego o godz.23:30 , specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery, przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń. Do wyboru dwa zestawy nieromantycznych filmów. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na oba maratony.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, podajcie również który maraton niermantyczny wybieracie (1 lub 2), które chcecie wybrać, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 12 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od bernad… i nietop…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Maraton Halloween – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

ZESTAW 1 MARATON NIEROMANTYCZNY
NOCNE MARATONY FILMOWE zapraszają na MARATON NIEROMANTYCZNY ZESTAW 1, w którym pokażemy najmocniejsze polskie filmy ostatnich miesięcy! Na początek kontrowersyjny 365 dni…

Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń. W zestawie pierwszym pokażemy najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. Na początek, chwilę po premierze, „365 dni” * – pierwszy polski film erotyczny na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Następnie znakomity i zaskakujący „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Na koniec debiut reżyserski Macieja Kawulskiego – „Underdog”.

* Z uwagi na treści występujące w filmie, na sale nie będą wpuszczane osoby, które nie udokumentują ukończenia 15 r. życia.

ZESTAW 2 MARATON NIEROMANTYCZNY
NOCNE MARATONY FILMOWE zapraszają na MARATON NIEROMANTYCZNY ZESTAW 2, w którym pokażemy świat złych superbohaterów na czele z Jokerem, Harley Quinn i jej fantastyczną emancypacją

W zestawie drugim czekają na Was cieszący się złą sławą superprzestępcy. Na początek, nominowany do Oscara „Joker”, z niezwykłą kreacją Joaquin’a Phoenix’a. Następnie na naszych ekranach zagości „Legion samobójców”, drużyna najbardziej niebezpiecznych arcyłotrów na świecie. Na koniec Harley Quinn i jej fantastyczna emancypacja w filmie „Ptaki Nocy”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-02_polskie_kino_406
ENEMEF: Polskie Kino 2012/2013 (zakończony)
Somnambulist_Szafa
The Somnambulist w Szafie (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*