samokhinnyW piątek, 25 listopada w New Yorku pojawi się formacja Latające Talerze, a dzień później Samokhin Band. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na oba koncerty, a także na imprezy w Las Vegas (II piętro New Yorku)

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 24 listopada o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kasiacz… i dona…

25. 11.2016 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

LATAJĄCE TALERZE
Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

II piętro LAS VEGAS “Disco Party” start godz. 22:00
Zabawa z Dj’em przy muzyce lat ’80 & ’90.
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

26. 11.2016  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  SAMOKHIN BAND
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

SAMOKHIN BAND
To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

II piętro LAS VEGAS “Disco Party” start godz. 22:00
Zabawa z Dj’em przy muzyce lat ’80 & ’90.
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Cookie Tongue i Mięta w Domu Literatury (zakończony)
Siesta w Drodze: Dino D’Santiago na Walentynki (zakończony)
DSC_0042_1
Zakopower & Atom String Quartet w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*