IMG_7436W piątek, 28 października w New Yorku pojawi się formacja Zgiełk, a dzień później Latające Talerze Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na oba koncerty, a także na imprezy w Las Vegas (II piętro New Yorku)

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 27 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

28. 10.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu ZGIEŁK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Początki zespołu założonego przez Jarosława Lorenca (gitara) sięgają 2002 roku, natomiast rozkwit kapeli nastąpił po kilku latach, kiedy zespół grał już w ustabilizowanym składzie wraz z Sebastianem Kokoszewskim (bas) i Marcinem Perkowskim (perkusja). W 2011 Zgiełk wydał swoją debiutancką płytę pt. „PŁOMIEŃ”. Od 2012 kapela tworzy nowy projekt bazujący na piosenkach o dawnej, fabrycznej Łodzi. Do współpracy został zaproszony Jędrzej Olżewski (skrzypce elektryczne) wprowadzając nowe brzmienie. Zgiełk to dobre rockowe granie i niebanalne kompozycje, w których każdy może znaleźć coś dla siebie.

II piętro LAS VEGAS “Disco Party” start godz. 22:00
Zabawa z Dj’em przy muzyce lat ’80 & ’90.
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

29. 10.2016  (sobota)

Start godz. 22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

LATAJĄCE TALERZE – Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

II piętro LAS VEGAS “Disco Party” start godz. 22:00
Zabawa z Dj’em przy muzyce lat ’80 & ’90.
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mod_DSC2393
Dżem w Wytwórni (zakończony)
by_kasia_chmura_www-1505
Hotel Minister w Powszechnym (zakończony)
Młynarski. Piosenka finałowa (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*