samokhinnyW piątek, 7 października o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert zespołu Chorzy, a dzień później Samokhin Band. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 6 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od marta… i paul…

07.10.2016 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu CHORZY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Pastisz i parodia, a do tego nieokiełznana energia sceniczna – te cechy powodują, że Artur Andrus w swej trójkowej Akademii Rozrywki coraz częściej udostępnia piosenki CHORYCH na antenę ogólnopolską.

Wśród nowości: „Jedzenie robi mnie w balona”, „Nogi miała do samego piekła”, „Zatrułem się w tobie” i mnóstwo innych.

Na potrzebę selekcji szufladkowej Chorzy (do niedawna Chorzy na Odrę) przyjęli za własny styl określenie Rock Społeczny.
W piosence tytułowej z debiutanckiego albumu „Skończyliśmy się na Kill’em All” gościnnie wzięli udział: Stanisław Soyka, Piotr Cugowski, Piotr Banach, Piotr Gutek Gutkowski oraz Mieszko Sibilski.
Chorzy (zapewne z winy własnej twórczości, przywodzącej na myśl zarówno performance jak i manifest artystyczny) są szeroko eksploatowani na gruncie teatralnym, ale nie tylko, gdyż jako laureaci Lizard King Festival 2011 wpisują się w dużo szerszy nurt i świetnie radzą sobie na dużych scenach, wykorzystując doświadczenie teatralne do niecodziennej interakcji z publicznością.

W Krakowie zdobyli Grand Prix Festiwalu Korowód 2012, którego jedną z nagród był występ na żywo na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia ze studia im. Agnieszki Osieckiej.

Mają na koncie występy na festiwalach: Międzynarodowy Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt, Międzynarodowy Toruński Festiwal Teatrów Lalek Spotkania, Zderzenie Sztuk i Kultur Sztukowanie, Jeleniogórski Międzynarodowy Festiwal Teatrów Awangardowych Pestka, Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat, Międzynarodowy Kampus Artystyczny Fama, Akustyczeń Festiwal Szczecin, Słupski Jesienny Przeciąg Gitarowy, The Tall Ship’s Races Szczecin i inne… .

Chorzy byli gospodarzem muzycznym Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczego AKUSTYCZEŃ. 18 stycznia 2009 roku w koncercie galowym festiwalu w szczecińskiej Filharmonii zespół miał okazję wykonać wspólnie ze Stanisławem Soyką utwór „Są na tym świecie rzeczy”.

Współpracowali też z supergrupą Miąższ oraz z Baltic Neopolis Orchestra. Ich wspólna płyta koncertowa ukaże się już niebawem.

Listy przebojów:

•RADIO MERKURY (Polskie Radio Poznań) – Co się stało z polską piłką – 7 tygodni na liście.
•POLSKIE RADIO OLSZTYN – Co się stało z polską piłką – 12 tygodni na liście, najwyższe miejsce: 1 (3 tyg.).
•RADIO UWM/FM – Wyję jak pies – 30 tygodni na liście, najwyższe miejsce: 1 (7 tyg.).

Ostatnio Chorzy coraz częściej goszczą na antenie Programu 3 Polskiego Radia w autorskich audycjach Artura Andrusa i Piotra Barona.

08.10.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu SAMOKHIN BAND
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.

Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_7310
Anita Lipnicka & The Hats w Wytwórni (zakończony)
2017-10_noc_grozy_i_horrorow_406
ENEMEF: Podwójna Noc Grozy i Horrorów (zaończony)
Całe szczęście w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*