22548581_1749022335110019_3439990146013392673_oW niedzielę, 12 listopada o godz. 20 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert formacji NeoKlez. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „NeoKlez” – bilety otrzyma pierwsza osoba, która zgłosi się do konkursu. Zabawę zakończymy 11 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

NEOKLEZ to: „Energetyzująca i bezkompromisowa grupa „Takimi słowami najczęściej zaczynają się zapowiedzi ich koncertów. Po sukcesie debiutanckiego albumu „Pięć stron świata” młodzi muzycy z Lublina: Stanisław Leszczyński (skrzypce), Damian Szymczak (klarnet), Piotr Tomala (akordeon), Kacper Bardzki (gitara basowa), Kamil Wróblewski (perkusja) podróżują po zakątkach Polski i Europy prezentując własne spojrzenie na muzykę klezmerską. Łobuzerski styl i wibrująca energia są wizytówką NeoKlez. Ich własne kompozycje charakteryzuje nieregularne metrum, przesunięcia rytmiczne oraz łączenie tradycyjnego brzmienia z elementami współczesnej muzyki popularnej, jak: drum’n’bass, jazz, funk, rock. Każdy ich koncert, to potężna dawka mocy klezmersko-bałkańskich dźwięków. „

Podczas koncertu usłyszycie wiele utworów z pierwszej płyty, (która rozeszła się po świecie w zastraszającym tempie) oraz świeże kompozycje z nowego krążka zatytułowanego „Manowce”, na którym gościnnie występują: Czesław Mozil jako Sztefan Wons, Paprodziad z Łąki Łan, Ifi Ude, Jan Niezbendny, zespół Chonabibe i Weronika Grzeszczuk! Zespół aktualnie pracuje nad wydaniem trzeciej płyty, w związku z tym grupa przedpremierowo wykona kilka utworów, które się na niej znajdą.
Podczas koncertu będzie można nabyć koszulki oraz płyty.

Zapraszamy Was serdecznie na muzyczne szaleństwo!

Wstęp:
15 zł (po wcześniejsszej rezerwacji tel. 509 948 507)
20 zł (w dniu koncertu)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Botoks w Kinie Helios (zakończony)
art51
3 X ART.51 w Szwalni (konkurs do 9 lutego)
17_02_koncert_boys_b2_a6
Boys w Bajce (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*